Już za nami…

Półkolonie dla dzieci w Szczecinie Wakacjada 2019 dobiegły końca 🙁

Kolejna edycja półkolonii i Wakacjada 2019 już za nami. Dziękujemy dzieciom i wspaniałej wychowawczyni Natalii za aktywne zajęcia z książką i ciekawe wycieczki miejskie.

Szczególnie dziękujemy Panu Dariuszowi, Krzysztofowi i Patrykowi strażakom z jednostki przy ul. Firlika za wzbudzenie w dzieciach poczucia odpowiedzialności, chęci niesienia pomocy, ciekawości i wrażeń, które były obecne z nami w pierwszym turnusie przez cały tydzień.

Również pracownikom Big Wall Centrum Wspinaczkowe za wspaniałą asekurację podczas wspinania.

Dziękujemy pracownikom bibliotek, które odwiedziliśmy za ciekawe zajęcia i oprowadzanie m.in. Książnicy Pomorskiej i filii biblioteki miejskiej nr 4 przy ul. Barnima za pokazanie dzieciom ciekawych stron książek.

Dziękujemy Pani Kasi z NBP przy ul. Starzyńskiego za cenne lekcje ekonomii, które pomogły dzieciom spojrzeć dojrzale na własny budżet.

Dziękujemy również Panu Dariuszowi z Krainy Fantazji za pomoc w bezpiecznym przejściu labiryntu laserów i parku linowego oraz wzmocnienie w dzieciach motywacji do pokonywania przeszkód.

Również pani przewodnik z Muzeum Techniki za cierpliwość w słuchaniu pytań od naszej Klaudii i ciekawe informacje o nowinkach technicznych.

W programie były zajęcia dla dzieci, które lubią i które jeszcze nie wiedzą, że lubią czytać książki 😊

Wszystkie dzieci otrzymały możliwość poznania nowych metod czytania przyspieszających i ułatwiających im pracę z książką.

Gratulujemy wszystkim dzieciom zaliczenia półkolonii z bardzo dobrymi wynikami. Wierzymy, że w nowym roku szkolnym poradzą sobie na +6.

   Najtrudniejszy trening koncentracji uwagi 🙂      

Muzyka i gry planszowe

Ale stój!

Bez nauki ani rusz,

bo wiedza to potęgi klucz.

ref.: na na na na

Już to wiesz

– WAKACJE kończą się!

Będziemy uczyć się.

ref.: na na na na

Szkoły czas,

książek radosny świat

– czytanie nasze na plus sześć,

ref.: Bo Edu jest!

Do zobaczenia w następne wakacje 🙂