WAKACJADA 2021

WAKACJE Z KSIĄŻKĄ

Wakacjada to super pomysł dla dzieci odkrywających świat książek. Czyli dla wszystkich!

Jeśli dziecko potrzebuje pomocy w nauce i jeśli jest w niej nieprzeciętne. Z nami pozna szybsze metody czytania ze zrozumieniem, techniki zapamiętywania i skupiania uwagi, zrelaksuje się, nauczy się radzić sobie ze stresem, porozmawia o emocjach i dowie się jak sobie z nimi radzić, wzmocni wiarę w swoje umiejętności a przede wszystkim będzie się dobrze bawić.

WAKACJE to czas relaksu i dobrej zabawy! Jeżeli jednak czujesz, że Twoje dziecko miało za długą przerwę lub jest obciążone nauką, lub po prostu potrzebuje więcej czasu na każde zadania szkolne to wakacje z nami są dla niego idealnym rozwiązaniem.

Zajęcia mają na celu pokazać dzieciom naukę dla przyjemności, przygotować dzieci do samodzielnej pracy w przyszłym roku szkolnym, ułatwić naukę własną, zapoznać z technikami czytania i uczenia się, zwiększyć koncentrację uwagi, nauczyć się uczyć i zwrócić uwagę na zabawę podczas uczenia się.

Inne niż w szkole treningi z książką oraz trening pamięci zaskakują dzieci oraz zwiększają tempo czytania, poprawiają zrozumienie czytanego tekstu oraz zwiększają skupienie przy nauce.

Ważne są dla nas elementy zabawy, pokonywanie ograniczeń dziecka i jego uśmiech. Techniki relaksacji i skupienia uwagi nie muszą być nudne. Pokazujemy dzieciom pozytywne strony nauki. W programie

  • dużo zabawy i ćwiczeń stymulujących umysł poprzez zabawę
  • poznanie metod szybkiego czytania
  • trening skupiania uwagi
  • techniki szybkiego zapamiętywania
  • i wiele innych dostosowanych do potrzeb dziecka

Zapisy na Wakacjadę 2021 do małych grup 4-6 osobowych trwają. ZAPRASZAMY!

Podczas zgłoszenia może być przeprowadzony krótki wywiad umożliwiający nam profesjonalny dobór indywidualnych ćwiczeń i zadań tematycznych dla dzieci.

szczecin@akademiaedukacji.pl lub 731474488. Wolne miejsca na TURNUSY:

26.07.-30.07.2021

16.08.-20.08.2021

23.08.-28.09.2021