akume-edu

logo_podstrona

AKUME jest to skrót od Akademii Umiejętności EDU. Na terenie Szczecina zapewnia programy kursów dopasowanych również do indywidualnych potrzeb klienta. Zajęcia związane są z procesem uczenia się, wykorzystują obszary psychologii, pedagogiki, kognitywistyki oraz wielu lat doświadczeń i obserwacji.

 

 

151824892_presentation

Jeżeli jesteś rodzicem

Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem w taki sposób, że rozwinie skrzydła i chęci do nauki. Potem pokażemy Tobie jak je motywować i przekażemy informacje, w jaki sposób najszybciej i najłatwiej samodzielnie poradzi sobie z nauką szkolną.

20557299_presentation

Jeżeli jesteś studentem

Dzięki nam poznasz większe możliwości Twojej pamięci, osiągniesz przyspieszenie podczas przerabiania materiałów do sesji i chęci do szybszego studiowania książek. Pracując z nami czeka Cię zadowolenie z własnych umiejętności i łatwiejsza praca na uczelni.

20671907_presentation

Jeżeli jesteś osobą dorosłą

Przygotuj się na stan flow nie tylko w pracy, ale i w życiu codziennym. Poznasz metody, dzięki którym uzyskasz lepsze efekty i zaoszczędzisz czas. Zadbamy o rozwój Twoich umiejętności na kursach i warsztatach w dogodnych dla Ciebie godzinach lub w Twojej firmie.

 

Atutem zespołu Edu są wykwalifikowane i wyselekcjonowane osoby po wielu kierunkach z wiedzą nauk humanistycznych, pedagogiki, psychologii, trenerów szybkiego czytania, trenerów biznesu, coachów.

Kultura słowa pisanego – to podstawa dzisiejszego świata. Dlatego dajemy naszym klientom umiejętność szybkiego czytania – narzędzie do pracy, nauki i rozwoju. Ta właśnie umiejętność jest najważniejszą korzyścią jaką zyskują nasi Klienci na kursie.

Umiejętność szybkiego uczenia się – to podstawa człowieka sukcesu. Bez nauczenia się czegoś nie ma rozwoju! Jak człowiek powinien się uczyć? Jak funkcjonuje jego mózg? Czego potrzebuje umysł? Jakie cechy własne trzeba wykorzystać, żeby się szybciej nauczyć, zapamiętać?

Misją firmy jest rozpowszechnienie wśród osób w każdym wieku wysokiej jakości metod szybkiego czytania, metod uczenia się, przyspieszających rozwój intelektualny oraz dostarczanie pomocnej wiedzy i umiejętności potrzebnych w procesie skutecznego komunikowania się w celu podniesienia komfortu życia w każdej dziedzinie. Motywacją dla naszych kursantów do osiągnięcia coraz lepszych efektów i celów jest również ambicja i entuzjazm całego zespołu do zdobywania wiedzy oraz nauki własnej. Chętnie współpracujemy z wykładowcami akademickimi. Dzięki temu co roku powstają według zapotrzebowania inne atrakcyjne warsztaty m.in.:

  • warsztaty literackie dla dzieci;
  • wystąpienia publiczne na sześć plus;
  • ortografia na wesoło
  • warsztaty teatralne
edu

 

Szkoła szybkiego czytania, uczenia się i technik pamięciowych jest firmą edukacyjną specjalizującą się w szkoleniach z zakresu metod efektywnej pracy umysłowej: technikach szybkiego czytania, szybkiego uczenia się i technikach pamięciowych. Oferujemy nowoczesne usługi edukacyjne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Szkolenia w całej Polsce dla osób indywidualnych i biznesu prowadzimy od roku 2004.