Dla dzieci - pisanie

KURS ORTOGRAFII na wesoło

Kurs ortografii obejmuje przyswojenie zasad i pisowni wyrazów z u, ó, ż, rz, h, ch, om, on, ą dla klas 2-3 i 4-6 SP.

Natomiast zajęcia dla dzieci starszych obejmują rozszerzony program ortografii. W obu grupach wykorzystywane są techniki szybkiego zapamiętywania, wierszyki ortograficzne i praca ze słownikiem języka polskiego oraz dużo powtórek.

W czasach nowoczesnych platform informatycznych ułatwiających komunikację w obcym języku nawet bez jego znajomości, receptą na sukces człowieka jest umiejętność poprawnego posługiwania się językiem ojczystym.

Zapraszamy na naukę poprawnej pisowni i ortografii na wesoło!

Ze względu na potrzeby dzieci i zapytania rodziców rozszerzamy kurs ortografii do 2 miesięcy.

Czas: 16 godzin

 

Terapia ręki na wesoło - kaligrafia

Zajęcia dla dzieci od 6 roku życia, którym pisanie sprawia trudności. 


Dla dzieci młodszych, które dopiero ćwiczą pisanie oraz starszych, którym trudność sprawia poprawne pisanie w języku polskim i chcących poprawić wygląd pisma ręcznego lub własny warsztat pisarski a ze względu na rzadkość pisania piórem wykazują niechęć do pisania w zeszycie.

Dla dorosłych, którzy mają ochotę poćwiczyć kaligrafię i również dla tych, którzy mają problemy z zespołem cieśni nadgarstka. Dla wszystkich świadomych zalet pisania ręcznego.


Ograniczona ilość miejsc na zajęcia indywidualne.

 

Pisanie wypracowań

Indywidualne wsparcie z języka polskiego w celu poprawy samodzielnego pisania tekstów. Minimum 4 spotkania po 90-120 minut. 

Zajęcia prowadzi doświadczony filolog języka polskiego. Spotkania wyłącznie stacjonarne w uzgodnionym miejscu. 

Jeżeli Twoje dziecko potrzebuje pomocy w pisaniu a TY nie masz możliwości mu pomóc, zadzwoń a uzgodnimy wspólnie najlepsze rozwiązanie w krótkim czasie.

Jeżeli dziecko w dłuższym okresie jest jeszcze mało samodzielne i potrzebuje pomocy przy zadaniach domowych możesz wybrać opcję dodatkowych korepetycji.