Dla dzieci - zajęcia indywidualne

Indywidualne wsparcie dzieci z problemami szkolnymi

Dla dzieci z problemami w czytaniu i uczeniu się oferujemy system pracy grupowej w grupie 4 osób pod warunkiem codziennej pracy w domu według naszych wskazówek lub zajęcia indywidualne. 
Po pierwszym niezobowiązującym spotkaniu oceniamy w jakim trybie pracy dziecko osiągnie najlepsze efekty. Po spotkaniach indywidualnych możliwe jest również dołączenie do wybranej grupy. To również jest naszym celem, żeby dziecko łatwiej pracowało w grupie szkolnej.

Dzieci z orzeczeniem dysleksji lub podejrzeniem zyskują u nas pewność siebie po zastosowaniu odpowiedniej dla nich metody ułatwiającej rozumienie tekstu. W trakcie kursu rodzice otrzymują od nas wskazówki i praktycznie testują nasze metody. Dzięki takiej współpracy dzieci mają wsparcie w każdej chwili w roku szkolnym.

 

Zadania domowe

Indywidualne spotkania z uczniem i korepetytorem. Praca wyłącznie na materiałach szkolnych. 
Wsparcie dla rodziców, którzy nie mają czasu na pomoc dziecku po szkole. 
Oferujemy wspólne odrabianie zadań domowych i przygotowania do sprawdzianów. Metoda oparta na aktywnej nauce ze wsparciem doświadczonego korepetytora. Celem jest uczenie dziecka samodzielnego aktywnego i efektywnego uczenia się. Spotkania mogą być jednorazowe lub w razie potrzeby tj. minimum 4 godziny do wykorzystania w tygodniu lub miesiącu lub cykliczne przez rok szkolny.