Język niemiecki

NOWOŚĆ - JĘZYK NIEMIECKI ONLINE dla osób pracujących

Dla chcących przygotować się do pracy wymagającej komunikacji w języku niemieckim lub chcących polepszyć znajomość języka niemieckiego w wybranej branży. 

Nauka języka niemieckiego z Kathrin - doświadczoną lektorką uczącą Polaków poprawnej wymowy i efektywnie korygującą błędy językowe. Konwersacje online z niemiecką specjalistką od nauki języka obcego. Zajęcia w języku niemieckim wspierane na życzenie klienta angielskim, co pozwala na bardzo szybkie opanowanie zwrotów w języku obcym. 
Indywidualny program spotkań dopasowany do poziomu kursanta, dogodne godziny zajęć zdalnych. 
Pierwsze spotkania po wcześniejszym ustaleniu terminu darmowej lekcji próbnej oceniającej poziom znajomości języka niemieckiego.


PRZYGOTOWANIE DO KONWERSACJI W JĘZYKU NIEMIECKIM

Jeżeli nie czujesz się jeszcze pewnie do podjęcia próby rozmowy wyłącznie w języku niemieckim to proponujemy 3 miesiące przygotowania do konwersacji. Spotkania stacjonarne w języku polskim i niemieckim. Uczymy podstawowych zwrotów umożliwiających zadawanie pytań lektorowi po niemiecku i rozumienie jego poleceń. Dla osób nieśmiałych, stresujących się podczas rozmowy odkrywamy specjalne techniki relaksacji i koncentracji uwagi.